Každým zakoupeným kouskem v e-shopu Ma-Ho ART, děláte DOBRÝ SKUTEK. Přispíváte 50,- Kč do KLUBU SVOBODNÝCH MATEK. Děkuji.

Ma-Ho ART

ZÁKLADNÍ esencí Ma-Ho ART je láska.

Láska k sobě samé, k přírodě, k tomu co dělám. 

 

Jako malá holka, jsem si velmi ráda, hrávala na zahradě. Trávila jsem tam hodiny času tím, že jsem vyráběla všemožné „lektvary" z rostlin, které jsem na zahradě našla. Představovala jsem si, jak mé „lektvary" pomáhají lidem. Můj život se za tu dobu několikrát otočil, ale láska k přírodě tu nadále zůstala. Jako malá jsem v ní hledala zábavu. Teď v ní nacházím KLID, JISTOTU, navrací se mi díky ní energie a také je pro mě nekonečným zdrojem inspirace. 

Matricaria chamomilla nebo-li heřmánek pravý je nezbytnou součástí loga Ma-Ho ART. Proč jsem zvolila heřmánek a jaký to má význam? 

  1. Chtěla jsem, aby součástí loga byla bylinka. Bylinka, jejíž název bude začínat na stejná či podobná písmena jako začínají mé  iniciály. Shodou okolností mou nejoblíbenější bylinkou je heřmánek pravý, jehož počáteční písmena začínají jako mé iniciály. Na náhody nevěřím, a proto jako vzpomínka na dětství spojené s heřmánkem, jsem věděla, že tohle logo je to, co mě vystihuje a co ke mně patří.
  2. Bylinky byly vždy vyhledávané pro své účinky než pro svou krásu. Lidé neznalí bylin je dokonce kosili a považovali za plevel a přitom jsou to ony, které dokáží správným užíváním navracet energii, hojit rány, pěstit ženskou krásu a také, vyléčit bolavou duši. 

Troufám si tvrdit, že oblečení Ma-Ho ART má stejné účinky na blaho naší duše. Dokáže ženě navrátit či dát pocit, že je krásná taková, jaká je, protože je nesmírně důležité, jak se v oblečení cítíme. 

Oblečení Ma-Ho ART je navrženo speciálně tak, aby hlavně sedělo ženám s nekonfekční postavou, protože i ony si zaslouží mít kam patřit a cítit se dobře. Díky jeho střihům můžete nabýt pocitu bezpečí. Protože je pro mě zásadní, aby se každá z nás cítila v oblečení dobře, zvolila jsem za materiál viskózu. Viskóza má dobré absorpční schopnosti, v létě chladí v zimě hřeje, je lehká a velmi příjemná. Když ji mám na sobě, vnímám ji, jako svou druhou kůži, jako něco, co ke mně neodmyslitelně patří.

 

Oblečení Ma-Ho ART je pouze špička ledovce, kterou právě vidíte. Ma-Ho Art je mnohem víc. Je to projekt. Projekt, který dodá ženám pocit jistoty, že ony sem patří takové, jaké jsou. Ať už jsou korpulentní či hubené. Ať už jsou bohaté či chudé. Ať už jsou nemocné či zdravé. Každá z nás má svůj příběh, který je protkaný do našeho těla a právě teď nastal čas vstát a jít ho ukázat světu se vztyčenou hlavou, protože:

 

„JSI KRÁSNÁ TAKOVÁ, JAKÁ JSI!"

 

Zpět do obchodu