Každým zakoupeným kouskem v e-shopu Ma-Ho ART, děláte DOBRÝ SKUTEK. Přispíváte 50,- Kč do KLUBU SVOBODNÝCH MATEK. Děkuji.
Neohodnoceno

malý designový batoh - AKVARELOVÉ TROJÚHELNÍKY

Jsem malý, ale praktický. Má jedinečnost je podtržená designovou koženkou s motivem akvarelových trojúhelníků

 

Akvarelové trojúhelníky jsou plné barev. Mísí se v nich různé barvy, od modré po žlutou. Má barevná kombinace ti dodá pocitu důvěry v sebe sama, klid a pocit bezpečí, ráda se budeš rozvíjet a vzdělávat. Když ti bude docházet trpělivost, podíváš se na mě a hned ti bude líp. 

Díky poctivé ruční práci ti vydržím dlouho. Nejenže ti budu dělat radost každý den svou krásou, lehkostí a funkčností, ale díky MNĚ budeš mít krásná a zdravá záda, která ti budou děkovat každý den.

Skladem (5 ks)
3 990 Kč
Kategorie: BATOHY
malý designový batoh - AKVARELOVÉ TROJÚHELNÍKY
Novinka

Jsem ušitý z nepromokavé látky a koženky. Mám také podšívku ze 100% bavlny, jednu hlavní kapsu, která je doplněna dvěma středními kapsami. Bez nich by to totiž nešlo. Celou mou vnitřní krásu můžeš uzamknout zipem. Je to také vhodná ochrana před nenechavými rukami. Další důležitou informací pro Vás je, jaké mám rozměry, ať nekupujete zajíce v batohu. Vysoký jsem 37 cm, široký 32 a hloubku mám 12 cm.

Mám měkká záda i popruhy, abych tě nikde netlačil. Na mou výrobu byly použity nitě, které odolávají větru, vodě a jen tak něco je nepoškodí. 

 

Zkrátka a dobře jsem malý designový batoh, který toho pojme hodně - A4, knížku, diář, láhev, klíče, peněženku, telefon a spoustu dalších věcí. Úspěšně odolávám oděru a nepříznivému počasí.

 

Teď už víš, že mě nutně potřebuješ.