Každým zakoupeným kouskem v e-shopu Ma-Ho ART, děláte DOBRÝ SKUTEK. Přispíváte 50,- Kč do KLUBU SVOBODNÝCH MATEK. Děkuji.
Neohodnoceno

malý designový batoh - MODROTISK

Jsem malý, ale praktický. Má jedinečnost je podtržená designovou koženkou s motivem modrotisku. 

 

Koženka se vzorem modrotisku v kombinaci s barvou nebes tzv. královsky modrou ze mě dělá neodolatelný kousek. Údajně plášť Matky Boží měl královsky modrou barvu. Je to také barva králů a královen. Dne 28. listopadu 2018 byl modrotisk přidán do seznamu nehmotného světového dědictví UNESCO. Co z toho vyplývá? No přeci to, že budete nosit na zádech ojedinělý kousek, který je zkrátka a dobře BOŽÍ.

Díky poctivé ruční práci ti vydržím dlouho. Nejenže ti budu dělat radost každý den svou krásou, lehkostí a funkčností, ale díky MNĚ budeš mít krásná a zdravá záda, která ti budou děkovat každý den.

Skladem (5 ks)
3 990 Kč
Kategorie: BATOHY
malý designový batoh - MODROTISK
Novinka

Jsem ušitý z nepromokavé látky a koženky. Mám také podšívku ze 100% bavlny, jednu hlavní kapsu, která je doplněna dvěma středními kapsami. Bez nich by to totiž nešlo. Celou mou vnitřní krásu můžeš uzamknout zipem. Je to také vhodná ochrana před nenechavými rukami. Další důležitou informací pro Vás je, jaké mám rozměry, ať nekupujete zajíce v batohu. Vysoký jsem 37 cm, široký 32 a hloubku mám 12 cm.

Mám měkká záda i popruhy, abych tě nikde netlačil. Na mou výrobu byly použity nitě, které odolávají větru, vodě a jen tak něco je nepoškodí. 

 

Zkrátka a dobře jsem malý designový batoh, který toho pojme hodně - A4, knížku, diář, láhev, klíče, peněženku, telefon a spoustu dalších věcí. Úspěšně odolávám oděru a nepříznivému počasí.

 

Teď už víš, že mě nutně potřebuješ.