Každým zakoupeným kouskem v e-shopu Ma-Ho ART, děláte DOBRÝ SKUTEK. Přispíváte 50,- Kč do KLUBU SVOBODNÝCH MATEK. Děkuji.
Neohodnoceno

Malý designový batoh - VLČÍ MÁKY

Jsem malý černý elegán. Má elegance je zvýrazněná designovou koženkou s motivem vlčích máků

 

Vlčí máky jsou symbolem léta. Líbí se ti. Tak moc se ti líbí, že se rozhodneš si je natrhat a udělat z nich kytici. Kytice ti však dlouho nevydrží za to já, malý černý elegán ANO. Díky poctivé ruční práci ti vydržím dlouho. Nejenže ti budu dělat radost každý den svou krásou, lehkostí a funkčností, ale díky MNĚ budeš mít krásná a zdravá záda, která ti budou děkovat každý den.

Skladem (5 ks)
3 990 Kč
Kategorie: BATOHY
Malý designový batoh - VLČÍ MÁKY
Novinka

Jsem ušitý z nepromokavé látky a koženky. Mám také podšívku ze 100% bavlny, jednu hlavní kapsu, která je doplněna dvěma středními kapsami. Bez nich by to totiž nešlo. Celou mou vnitřní krásu můžeš uzamknout zipem. Je to také vhodná ochrana před nenechavými rukami. Další důležitou informací pro Vás je, jaké mám rozměry, ať nekupujete zajíce v batohu. Vysoký jsem 37 cm, široký 32 a hloubku mám 12 cm.

Mám měkká záda i popruhy, abych tě nikde netlačil. Na mou výrobu byly použity nitě, které odolávají větru, vodě a jen tak něco je nepoškodí. 

 

Zkrátka a dobře jsem malý designový batoh, který toho pojme hodně - A4, knížku, diář, láhev, klíče, peněženku, telefon a spoustu dalších věcí. Úspěšně odolávám oděru a nepříznivému počasí.

 

Teď už víš, že mě nutně potřebuješ.